responsive web templates
Mobirise


Hliníkové plechy, svitky, pásy

Hliníkové krytiny jsou nejlehčí plechovou krytinou na trhu. Jde o bezúdržbový střešní systém, který nikdy nezrezaví. Široký výběr a možnost výroby krytiny i v silnější tloušťce uspokojí každého zákazníka.


Hliníkové plechy, svitky, pásy, Kerafalc, Profal, Kerafalc-profi

jsou pásy válcované za studena z hliníku nebo z hliníkových slitin. Dodáváme je s povrchem přírodním bez úprav nebo s povrchem lakovaným a embosovaným. KERAFALC je lakovaný pás z hliníkové slitiny, snadno tvarovatelný, vhodný pro falcování, používaný na oplechování střech, fasád a dalších částí staveb. Základním materiálem je hliníková slitina opatřená polyesterovým lakem (PES). Lakovaný pás můžeme potáhnout neutrální snímatelnou folií. KERAFALC PROFI - PVdF (líc) / PES je oboustranně lakovaný, vhodný k falcování. Materiál je hliníková slitina ve stejné kvalitě jako PROFAL nebo PREFALZ s povrchem PVdF.
 
Hliníkové krytiny jsou nejlehčí plechovou krytinou na trhu. Jde o bezúdržbový střešní systém, který nikdy nezrezaví (nejstarší nainstalovaná krytina z hliníku je stará více než 100 let). Hliník je vhodný na střechy se sklonem od 7 stupňů, na bednění či latě. Široký výběr a možnost výroby krytiny i v silnější tloušťce uspokojí každého zákazníka.


ukázky falcovaných hliníkových střešních krytin :

domů