hliníkové plechy, svitky, pásy

Kerafalc, Profal, Kerafalc-profi

Plechy a pásy válcované za studena z  hliníku nebo z  hliníkových slitin dodáváme s povrchem přírodním bez úprav nebo s povrchem lakovaným a embosovaným. KERAFALC je lakovaný pás z hliníkové slitiny, snadno tvarovatelný, vhodný pro falcování, používaný na oplechování střech, fasád a dalších částí staveb. Základním materiálem je hliníková slitina opatřená polyesterovým lakem (PES). Lakovaný pás můžeme potáhnout neutrální snímatelnou folií. KERAFALC PROFI - PVdF (líc) / PES je oboustranně lakovaný, vhodný k falcování. Materiál je hliníková slitina ve stejné kvalitě jako PROFAL nebo PREFALZ s povrchem PVdF.

 

hlinikove-plechy   hlinikove-svitky-pasy   kerafalc     kerafalc-profi
                  
hliníkové plechy válcovane za studena   hliníkové svitky, pásy válcované za studena   Kerafalc lakované pásy z hliníkové slitiny     Kerafalc profi lakovaná střešní krytina

 

Hliníkové krytiny jsou nejlehčí plechovou krytinou na trhu. Jde o bezúdržbový střešní systém, který nikdy nezrezaví (nejstarší nainstalovaná krytina z hliníku je stará více než 100 let). Hliník je vhodný na střechy se sklonem od 7 stupňů, na bednění či latě. Široký výběr a možnost výroby krytiny i v silnější tloušťce uspokojí každého zákazníka.

 

ukázky falcovaných hliníkových střešních krytin :

Mapa stránek Powered by gp|Easy CMS - Cobalt theme by Syndicatefx