Přehled sortimentu střešních krytin
a příslušenství

 
      

Profilované taškové krytiny Lindab jsou lehké střešní krytiny vyráběné z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu.
  Profilované krytiny Ruukki jsou dostupné v celé řadě modelů, elegantní jednoduché tvary se skvěle hodí nejen ke starším stylům, ale svou jedinečnosti i k moderním budovám.


 

 

   
 

Profilovaná tašková krytina BP2 je moderní střešní plechová krytina která vychází tvarem z formy klasických keramických tašek. Symetrický tvar přináší výrazné usnadnění při montáži. Vysoký prolis poskytuje výjimečný estetický efekt.
 
 
Hliníkové střešní krytiny (KOB, KPTR) Alukryt, Kerakryt, Keral jsou lehké, nerezavějící, bezúdržbové krytiny s dlouhou životností,  vhodné pro střechy a fasády, přístřešky, garáže, chaty a chalupy. Splňují veškeré estetické, technické a funkční požadavky.

 

 

   
 

Trapézové plechy poskytují řadu zajímavých architektonických řešení střech a fasád. Mechanickou pevnost a pružnost zajišťuje progresivní geometrie jednotlivých profilů.
 
Plechy, svitky a pásy válcované za studena z hliníku nebo z hliníkových slitin ( Kerafalc, Profal ). Dodáváme s povrchem bez úprav, lakované nebo embosované.

 

 

   
 

Titanzinek je slitina elektrolytického zinku s přísadou mědi a titanu. Ochranu proti korozi zajišťuje povlak oxidu, který se vytváří na povrchu, nevyžaduje žádnou další údržbu v podobě ochranných nátěrů.
 
  Měď se osvědčuje jako střešní krytina již celá staletí, je známá svojí dlouhou životností, snadnou zpracovatelností, mimořádnou hospodárností a harmonickým sladěním s ostatními stavebními materiály.

 

 

   
 

Pozinkované plechy vyráběné lisováním za studena jsou stabilní, lehké a odolné korozi i nepřízni povětrnostních podmínek. Po několika letech však vyžadují údržbu v podobě ochranných nátěrů.
 
Protiskluzové plechy, folie a hliníkové profily nacházejí uplatnění především v automobilovém a potravinářském průmyslu, ve stavebnictví, loďařství i strojírenství.
 

 

 

   
 

Okapové systémy, střešní okna a příchytný materiál. Ke všem typům střech máme kompletní okapové systémy s příslušenstvím, spojovací materiál a doplňky.
 
Dodáváme polykarbonátové desky a pásy, kompletní sortimet komůrkového (dutinkového), plného a trapézového polykarbonátu pro prosvětlení staveb.
     
     
     
     
     
     
     

Mapa stránek Powered by gp|Easy CMS - Cobalt theme by Syndicatefx