free web templates

O firmě

Dodáváme střešní krytiny a příslušenství, střechy na klíč, veškerý materiál pro Vaši střechu i potřeby pro pokrývače a klempíře.


Vyrábíme na míru tvarované střešní krytiny z přírodního hliníku, z lakovaného - barevného hliníku, lakované oceli, pozinku, titanzinku a mědi. Vybrat si můžete z profilů taškových, alukrytových, trapézových, sinusových včetně prosvětlovacích pásů. Plechy - tabule a svitky k falcování stříháme na míru. Připravíme hřebenáče, štítové lemy, užlabí, atiky, parapety a ruzné oplechování dle přání zákazníka. Ve všech uvedených materiálech máme kompletní okapové systémy, spojovací materiál a doplňky ke střechám. Dále kontaktní a hliníkové folie, vikýřové a střešní okna. Dodáváme též pálené a betonové tašky i různé druhy šindelu.
        
Podle projektové dokumentace, nákresu nebo uvedených rozměrů střechy Vám vypočteme a sepíšeme (zdarma) všechny potřebné prvky. Podle Vašeho přání dopravujeme zakoupený materiál na Vámi určené místo. V případě zájmu Vám doporučíme ověřené klempířské a pokrývačské firmy.
 
Na základě živnostenského listu a s názvem Alumex jsme začali samostatně podnikat krátce po listopadu 1989. Společnost Alumex s. r. o. jsme následně založili na konci roku 1992. Naše firma nejdříve sídlila v pronajatých prostorách v obci Měšice u Prahy.
V roce 1995 jsme zakoupili vlastní objekt v Líbeznicích a k budově přistavěli skladovou halu. Za dobu existence společnosti Alumex s. r. o. jsme dodali střešní krytinu a příslušenství na stovky střech. Naši zákazníci jsou nejčastěji z Prahy nebo Středočeského kraje. Jednotlivé zakázky jsme realizovali po celé ČR. V současnosti prodáváme střechy na 100 a více domů či hal ročně.

Pomůžeme Vám zorientovat se v širokém spektru sortimentu střešních krytin a doporučíme vhodný materiál pro Vaši konkrétní stavbu. Rádi Vás uvítáme v naší prodejně a zpracujeme s Vámi nezávaznou nabídku. Konzultační návštěvu prosíme předem domluvit na tel. čísle 602 33 45 65.domů