free responsive site templates
Mobirise


Ocelové samonosné haly

Montované haly jsou snadno sestavitelné bez jakýchkoliv náročných technických zařízení a odborných znalostí. Veškeré spoje jsou šroubové, jednotlive segmenty lze velmi jednoduše vyjmout a nahradit je novými.


Ocelové samonosné haly

Výhodou lehkých ocelových samonosných hal je snadná a rychlá montáž formou lego-stavebnice. Montované haly jsou snadno sestavitelné bez jakýchkoliv náročných technických zařízení a odborných znalostí. Veškeré spoje jsou šroubové, jednotlive segmenty lze velmi jednoduše vyjmout a nahradit je novými. Absence jakýchkoliv podpůrných konstrukcí zajišťuje maximální využití zastavěného prostoru
Dlouhá životnost, záruka 25 let na povrchovou úpravu. Ocelové montované haly jsou vyrobeny z oceli Galvalume® s povrchovou ALUZINKOVOU úpravou. Z těchto důvodů provází tyto budovy záruka na prorezavění po dobu 25 let! Avšak prokázaná životnost těchto ocelových hal je více než 50 let!
Konstrukce montovaných hal splňují evropské normy. Haly jsou technicky uzpůsobené odolat v nejnepříznivějších přírodních podmínkách, včetně oblastí se sněhovým vysokým zatížením a silným větrem. Jejich stříbrný povrch odráží sluneční paprsky a nezpůsobuje tudíž zvyšování teploty vlivem rozpálení povrchu slunečním zářením a navíc svou strukturou šroubovaných segmentů dochází k samovolné cirkulaci vzduchu těsně pod vnitřním povrchem haly, což také napomáhá k odvádění par a teploty z haly.
Celkové instalace jsou zajištěny nerezovými šroubovými spoji. Halu tak lze jednoduchým způsobem demontovat a postavit na jiném místě. Rovněž lze velmi snadno takto vyjmout poškozený díl a nahradit ho novým. Haly nevyžadují žádnou údržbu.
V případě zájmu je naše firma schopna dodat celou stavbu od základů až po vnitřní či vnější stavební úpravy dle přání klienta „na klíč.“ 

domů