html website templates
Mobirise


Profilovaná tašková krytina BP2

moderní střešní plechová krytina která vychází tvarem z formy klasických keramických tašek. Symetrický tvar přináší výrazné usnadnění při montáži. Vysoký prolis poskytuje výjimečný estetický efekt.


Profilovaná tašková krytina BP2

Plechové střešní tašky Alfa®plus s modulem 350 nebo 400 mm je velmi žádaná a oblíbená. Propracovaná do posledního detailu ukazuje svůj půvab z každé strany domu. Zvolte si střechu s neopakovatelným charakterem.
Plechové střešní tašky Gamma® - to je moderní střešní krytina jejíž tvar vychází z formy klasických keramických tašek. Mimořádnou vlastností plechových těchto tašek je symetrický tvar, který přináší výrazné usnadnění při montáži a ve spojení s vysokým prolisem poskytuje výjimečný estetický efekt.
Střešní tašky Beta® to je série plechových střešních krytin navržených speciálně pro poskytování výrobku s dobrými užitnými vlastnostmi se současným důrazem na ekonomickou stránku. Proto jsou plechové střešní krytiny ECO® doporučovány především pro investiční účely a pro zákazníky hledící při volbě výrobku především na cenu. Každá objednávka je realizována se zohledněním jednotlivých rozměrů ploch střechy tak, aby byl minimalizován odpad materiálu.
Plechová střešní krytina Omega® se jednoznačně odlišuje od dosud prezentovaných modelů. Její charakteristická linie a vysoké čelo vytvářejí zdání klasické těžkosti cementových a keramických tašek. Je syrová, ale současně krásná, lehká a zároveň spolehlivá, majestátní a cenově na dosah ruky.

domů