bootstrap html templates
Mobirise


Profilované taškové krytiny Lindab

lehké střešní krytiny vyráběné z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Splňují veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu.


Profilované taškové krytiny Lindab

Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek a dávají tak střeše dokonalý vzhled. Moderní materiál je předurčuje k užití na novostavby, současně jsou krytiny Lindab díky velmi nízké hmotnosti vhodné na rekonstrukce starších objektů. Své uplatnění nachází v městské zástavbě i na venkovských staveních. Nabídka lehkých střešních krytin Lindab představuje výběr pro každého - od cenově dostupných po luxusní varianty.
Ocelový plech je pokrytý barevnou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysoce estetický vzhled a současně chrání ocelové jádro proti korozi. Ochranné vrstvy Polyester nebo HB Polyester dávají spolu s ocelovým jádrem krytinám Lindab odolnost a pevnost, díky které velmi dobře čelí náročným podmínkám, kterým jsou vystaveny nejen v chladné Skandinávii, ale i v našich klimatických pásmech. Charakteristickou vlastností pro krytiny Lindab je snadná a rychlá montáž, životnost 40 - 60 let a minimální údržba.
  
Lindab Goodlock - unikátní systémem kotvení a výškou vlny
Lindab Mega - atraktivní profilováním v románském stylu
Lindab Topline - výjiměčná dvojitou ochranou proti zatečení
Lindab Ideal - nejlevněší varianta lehké střešní krytiny na trhu

domů