how to build a site for free
Mobirise


Protiskluzové plechy

Protiskluzové plechy, folie a hliníkové profily nacházejí uplatnění především v automobilovém a potravinářském průmyslu, ve stavebnictví, loďařství i strojírenství.

Mobirise

Protiskluzové plechy z hliníkových slitin se používají především v automobilovém a loďařském průmyslu, ve stavebnictví, strojírenství, ale i v celé řadě dalších odvětví. Ideální jako pochozí protiskluzové a podlahové prvky – podesty, schodnice, podlahy, obklady stěn, k výrobě úložných beden, polic, skříní, atd. Protiskluzové slzičkové plechy z hliníkových slitin dodáváme běžně v provedení QUINTET W 5. Číslice „5“ značí počet slziček. Dále nabízíme plechy z hliníkových slitin v omezeném provedení DUET W 2, dvě slzičky. Vedeme také vysoce lesklý plech typu DIAMOND v tl. 1,5 mm. Slzičkové protiskluzové plechy jsou vyráběny a z našeho skladu běžně dodávány ve slitině AlMg3, dle ENAW 5754 H114. Na objednávku lze zajistit i slzičkové plechy z dalších slitin: ENAW 1050, 5083, 6061 a 6082. Plechy můžeme dodat v tl. 1,5 – 12 mm odstupňované po 0,5 mm. Formát plechů 1 000 × 2 000, 1 250 × 2 500, 1 500 × 3 000 mm. Provedení Quintett, Duett, Diamond.

Slzičkové plechy: stříháme, ohýbáme, svařujeme. Po dohodě zajistíme plechy v jiné tloušťce, šíři nebo délce.
V případě zájmu můžeme vyrobit konkrétní výrobek. Na možnosti se informujte.

Mobirise

Hliníková fólie má charakteristické vlastnosti hliníku, kterými jsou nízká hmotnost, hygienická nezávadnost, chemická stálost na vzduchu a výborné bariérové vlastnosti. Používá se jako obalový materiál pro potravinářství (fólie pro čokolády a cukrovinky, obaly pro másla, tuky, tvarohy a mražené výrobky), blistrové folie pro farmacii, fólie pro domácnost (Alobal), pro výrobu hliníkových misek, tepelné izolace (např. pro sauny, izolace podlah, protiradonové izolace, asfaltové hydroizolační pásy atd. ) v tl. 0,050 a 0,099 mm, v elektrotechnickém průmyslu při výrobě kondenzátorů, stínění kabelů, v laboratořích tl. 0,020 mm; 0,030 mm; 0,050 mm (krycí, bariérové folie), v restauracích na rožnění a grilování v tl. 0,020 a 0,030 × 500 mm. Fólie jsou v návinech od 10 bm – 300 Kg. Menší náviny jsou navinuty na papírové dutince, vetší na ocelové trubce. Dodávky jsou v toleranci rozměrů a šířek v souladu s EN 546-3.

Mobirise

Hliníkové profily mají velice široké uplatnění v nejrůznějších oborech: stavebnictví, strojírenství, chemický průmysl. Především pro konstrukce, vrata, brány, zábradlí, ploty, pergoly, různé rámy atd … Jedná se o profily, které jsou vyrobeny průtlačným lisováním za tepla. Nahřátý polotovar je protlačen lisovacím strojem přes tvarovou matrici. Profily jsou vyráběny především ze slitiny AlMgSi0,5 (EN AW 6060 T66) v přírodním stavu. Dobrá svařitelnost, obrobitelnost, koroziodolnost, možnost dalších povrchových úprav (práškování nebo eloxovaný povrch) předurčují tento materiál k širokým možnostem uplatnění.
Základní výrobní délka profilů je 6 000 mm, zajištujeme však dodávky-fz výroby i v jiných délkách na přání. Profily dělíme (kolmé i šikmé řezy). Profily svařujeme dle požadavků zákazníka. Z výroby zajišťujeme dodávku profilů na zakázku již při objednání 300 kg, lze dohodnout postupný odběr. Profily dodáváme bez povrchových úprav. Zajistíme dodávku také v eloxovaném provedení z výroby. Pro povrchovou úpravu menších množství eloxováním nebo komaxitem s Vámi projednáme potřebný postup.
Vedeme skladem standardní – Jekl, trubky, L-profil, U-profil, T-profil, kulatiny, čtyřhrany, plocháče, fáborkové profily, ale také výkresové profily. Vaše potřeby konzultujte s námi, aktuální skladové zásoby Vám sdělí naši odborní pracovníci.

domů