Trapézové plechy

 

 

Trapézové plechy poskytují řadu zajímavých architektonických řešení střech a fasád. Materiál profilů je pevný, trvanlivý a vyžaduje minimum údržby. Vyrábí se z kvalitní oceli s různými povrchovými úpravami (polyester, aluzinkové, pozinkované, hliníkové, atd.). Mechanickou pevnost a pružnost trapézových plechů zajišťuje progresivní geometrie jednotlivých profilů. Sortiment zahrnuje vysoké i nízké trapézové profily, modely se stojatou drážkou a ocelové střešní krytiny firem Lindab a Ruukki. Profily umožňují vodorovnou i svislou snadnou montáž a lze je používat v interiéru i exteriéru,  k zastřešení rodinných domů, garáží, průmyslových objektů, k opláštění, jako ztracené bednění nebo jako zateplovací interiérové kazety. Dodávají se v široké škále barev a ochranných povlaků, aby splňovaly požadavky různých prostředí. Na většinu materiálů se vztahuje záruka na technickou funkčnost 40-50 let. Dodáváme plechy délky až 13 metrů.
 

 

T7, T14

Fasádový profil se obecně používá u garážových vrat, obezdívek popelnic a také jako podbití stropu v barvě krytiny nebo v kontrastu. K dispozici je ve verzi na střechu i na fasádu.

 

 

 

 

 

T18, T18 ECO

Trapézový plech na střechu (s odvodňovacím žlábkem) a na fasádu se zajímavým vzorem, s výztužnými prolisy ve vlnách a o velice efektivní užitkové šířce. Efektivní, efektní a ekonomický. Používá se na oplocení, na fasádu, jako krytina hospodářských budov, stropů, přístřešků, skladových hal a průmyslových objektů všeho druhu.

 

 

 

T35, T35 ECO

Trapézový plech na střechu (s odvodňovacím žlábkem) a na fasádu se stejně zajímavým vzorem jako u T-18 Economic a s dodatečnými prolisy. Vyztužuje konstrukci a zajišťuje reprezentativní vzhled, nikoli beze známek syrovosti. Často se jej využívá při projektování čerpacích stanic a dále jako obezdívka sil, teplárenských kotlů a také na stropy a bednění vyplněné betonem. Trapézový plech T-35 ECO je dostupný ve střešní a fasádní verzi.

 

 

 

T50, T55

Profil na střechu (s odvodňovacím žlábkem) nebo na fasádu. Používá se také jako konstrukční plech na ploché střechy a dále na stropy a bednění vyplněná betonem. Jeho odolnost umožňuje zvýšit vzdálenost mezi opěrnými body při zachování požadovaných parametrů přenosu zatížení větrem a sněhem.

 

 

 

 

T62, T90, T135, T153

Vysoké konstrukční profily se používají v průmyslové výstavbě. Trapézové plechy s mimořádně vysokou odolností se uplatní u nosných konstrukcí velkého rozpětí.

 

 

 

 

 

Mapa stránek Powered by gp|Easy CMS - Cobalt theme by Syndicatefx